הכי קרוב לטבע: קונדום טבעוני

0

על אוכל טבעוני – בוודאי ששמענו. אבל גם על קוסמטיקה טבעונית, על נעליים טבעוניות ועל תיקים טבעונים כבר שמענו. עם זאת, קונדומים טבעונים הם בהחלט לא עניין שבשגרה, אז כדאי שתכירו את "גלייד" - קונדום טבעוני אורגני

 

אם אתם תוהים מה הקשר בין קונדום וטבעונות, הנה הסבר קצר: בהליך ייצור הקונדומים, בדרך כלל נעשה שימוש בקזאין. על כן, מי שמקפיד לא לרכוש מוצרי מזון וקוסמטיקה שמכילים חומרים מן החי, ירצה בוודאי לדעת שקונדומים המוצעים בארץ על המדפים בארץ מכילים קזאין באופן ישיר או עקיף (בעת הליך הייצור). להבדיל מהללו, "גלייד" מיוצר ללא שימוש בקזאין וכיאה לקונדום טבעוני, כמובן שהמותג גם לא עורך ניסויים בבעלי חיים.
יאיר סגיב, המייבא לארץ את מותג הקונדומים הטבעוני "גלייד", מסביר כיצד התוודע לראשונה לעניין: "הייתי טבעוני חדש יחסית והלכתי לחנות טבעונית בתל אביב בשביל לקנות חגורה. לא ציפיתי לראות שם קונדומים וכשראיתי את 'גלייד' מאוד הופתעתי שבסוגים האחרים יש בכלל קזאין (חלבון חלב), זה משהו שלא יצא לי לחשוב עליו עד אז. באותו הרגע לקחתי חבילה להתנסות וכל השאר היסטוריה".

הבריאות מגיעה גם לחדר המיטות

מלבד היתרון הטבעוני של "גלייד", מסביר סגיב כי בקונדום טמונים שלל יתרונות נוספים, מה שמוביל לכך שלא רק טבעונים רוכשים את המוצר. "קודם כל, יש לא מעט נשים שסובלות מגרד וצריבה בשימוש בקונדומים רגילים, בגלל הכימיקלים השונים שמשמשים לעיבוד הלטקס. ב'גלייד' הרכיבים טבעיים בלבד והלטקס עובר תהליך מיוחד שמשייף ומחליק אותו, וככל שחומר הוא יותר חלק הוא פחות אלרגני כי אין בו את הסיבים שגורמים לחיכוך.דבר נוסף שהרבה אנשים לא אוהבים הוא הריח של הלטקס ואצלנו בזכות הליך הניקוי המיוחד כמעט ולא מריחים אותו. ומה מבחינת בטיחות? כל קונדום שמיובא לארץ חייב לקבל אישור של מכון התקנים אחרי מבחנים מחמירים, ו'גלייד' עומדים במבחנים הללו פעם אחר פעם".
"בנוסף לכל אלו", מצהיר סגיב, "יתרון משמעותי שקיים במוצר של 'גלייד' הוא העובדה שטווח המידות שלנו רחב במיוחד, ואנחנו למעשה מציעים את הקונדום הרחב ביותר בארץ, תכונה שהיא בעלת חשיבות מכרעת בעבור חלק מהמשתמשים".
ומלבד כל אלו, מי שמכיר את סגיב יודע שהוא מקפיד על אורח חיים בריא ואף מארגן רכישות מרוכזות של פירות וירקות אורגניים. אבל מסתבר שהבריאות לא מסתיימת במטבח, והיא בהחלט מגיעה גם לחדר השינה: "יש ל'גלייד' קונדומים בטעמים והם עשויים מפירות אורגניים. גם הצבע מופק מירקות אורגניים, כך שהכל טבעי ובריא".

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?