חטיף בריאות – אמיתי!

0

לא פשוט למצוא חטיף בריאות בסופר, ולא אחת מצאנו את עצמנו עומדים דקות ארוכות וקוראים עשרות מרכיבים שונים ומשונים, שהקשר בינם לבין טבעונות ובריאות פשוט לא קיים. אחרי חיפושים רבים, מצאנו לראשונה חטיף בריאות אמיתי: "Barbary", סדרה של ארבעה סוגים שונים של חטיפי בריאות, מתוכם שלושה טבעונים למהדרין

מי מאיתנו לא היה בסרט הזה? בסך הכל רצינו חטיף בריאות, כזה שאפשר לקחת איתנו בתיק לעבודה, ובלי לשים לב בזבזנו חצי שעה מול המדף בסופר, שהובילו למסקנה אחת ברורה: הרבה דברים יש בחטיפים האלו, אבל הקשר ביניהם לבין בריאות (וטבעונות), הוא מקרי לחלוטין.
לאחרונה, הושק המותג "Barbary", המציע חטיפים בריאות המבוססים על מינימום של 70% אגוזים ופירות. בסדרה ארבעה טעמים, מהם שלושה טבעונים (כולם, אגב, נטולי גלוטן ואינם מכילים חומרים משמרים): שזיפים קוקוס ואוכמניות, תמרים עם אגוזי מלך ושומשום מלא, אגוזי מלך חמוציות וסילאן.
מלבד היתרון הבריאותי, והעובדה שבאופן כללי די קשה לאתר חטיפי בריאות טבעונים, הטעם לא היה מאכזב כלל. הדעות בינינו היו חלוקות לגבי מהו הטעם הטוב ביותר, כשעל התואר התחרו טעמי השזיפים, קוקוס ואוכמניות, לעומת התמרים עם אגוזי מלך ושומשום מלא. כנראה שבסופו של דבר, הכל עניין של טעם אישי.
ומה היו החסרונות? לא מצאנו חסרון תזונתי והטעם בהחלט עמד בציפיות. עם זאת, המחיר לא כל כך ידידותי: מארז של ארבעה חטיפים נמכר בכ- 19.90 ש"ח.

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?