כולנו קולם

0

הפגנות, מיצגים ומחאות הינם דבר שבשגרה בזירה הטבעונית. ובכל זאת, צעדה בסדר גודל דומה לזה של "כולנו קולם", שתתקיים ב-24.7 בחיפה – לא הייתה פה כבר הרבה זמן

 

"הצפון מתעורר, המרכז מתגייס, הדרום מגיע. ערבים ויהודים יוצאים לצעדת ענק למען בעלי-חיים", כך נפתח דף האירוע של צעדת "כולנו קולם" שתתקיים ב-24.7 בשעה 11:00 בחיפה (יציאה מתחנת הרכבת מרכז השמונה).
מדובר באירוע בסדר גודל בלתי רגיל, שיכלול פעילים טבעונים מכל הארץ – "יהודים וערבים, מכל גווני החברה ומכל העמותות והתנועות הנאבקות למען בעלי החיים מכל המינים הסובלים מהתעללות קשה ויומיומית", כך נכתב בעמוד האירוע, אליו אישרו הגעה כבר למעלה מ-1,400 איש.
עוד מספרים מארגני הצעדה כי הבחירה בחיפה כיעד לקיום האירוע איננה מקרית: מדובר בעיר מגוונת ואחת ממטרות האירוע היא להראות כיצד החמלה מאחדת בין אוכלוסיות שונות – בכל הדתות, העדות, המינים והגילאים. בכדי להקל על הפעילים מרחבי הארץ, ניתן להזמין כרטיס ולהגיע באמצעות הסעה ייעודית לאירוע.

עיצוב הכרזה: סנטיאגו גומז

עיצוב הכרזה: סנטיאגו גומז

"קל לפגוע בחלשים"

לאור עוצמתו הפוטנציאלית של אירוע מסוג זה ובסדר גודל כזה, בעולם הטבעוני מתאחדים ארגונים ועמותות ולוקחים חלק יחדיו בצעדה שצפויה להיות מהגדולות שנצפו בארץ בשנים האחרונות. בין המשתתפים: ישראל נגד משלוחים חיים, האדם הטבעוני, תנו לחיות לחיות, אנונימוס, החזית לשחרור בעלי חיים ישראל, האגודה נגד ניסויים בבעלי חיים, הצפון הטבעוני, העמותה לחקלאות מודרנית, ויגן פרנדלי, חוות החופש, הקואליציה נגד פרוות, קירות שקופים, השרון הטבעוני, כלבלאב ואסופים.
בואו גם אתם והקדישו כמה שעות למאבק חשוב מאין כמוהו, כי "בעולם התעשייתי קל לפגוע בחלשים, אלו שלא דוברים את שפתנו ולא יכולים להתנגד. העגל שיופרד מאמו, הארנב שיתעוור בעבור שמפו חדש, השועל שעורו יופשט וייעשה למעיל, האפרוח שיישחט בגיל 40 יום ויימכר כשניצל, והכלב שיורדם כי לא מצא בית. אלו ורבים אחרים לא יגנו על עצמם וקולם, גם כשהם צווחים, לא תמיד נשמע. אנו נגן על כל יצור חי וחסר ישע הזקוק לנו".

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?