"למען אלו הסובלים בשקט"

0

בעוד יומיים יתקיימו הבחירות, אבל יש בחירה אחת חשובה יותר: בחירה בצדק, בחמלה ובטבעונות. תחת המסר החשוב, התקבצו ביום חמישי האחרון עשרות רבות של פעילים למען בעלי החיים, וקיימו מחאה שקטה ורבת עוצמה בלב שדרות רוטשילד בתל אביב

ביום חמישי האחרון התקיימה בשדרות רוטשילד מחאה שקטה, ועם זאת – עוצמתית עד מאוד. במשך כשעה וחצי עמדו עשרות רבות של פעילים לאורך השדרה ההומה, כשהם אוחזים השלטים שונים במטרה להעלות את תודעת הציבור לניצול ולאלימות המופנים כלפי בעלי החיים בתעשיות השונות: הבשר, החלב והביצים בעיקר אך לא רק.

"היו גם מי ששתקו במבוכה"

"העוברים והשבים הביטו וקראו את השילוט, בעוד חלקם צקצקו ממבוכה ואי נוחות", מסבירה נטע-לי פיאמנטה, תושבת אבן יהודה שלקחה חלק במפגן. פיאמנטה מוסיפה כי "המצקצקים היו המיעוט, והיו גם מי ששתקו במבוכה, בעוד חלק הביעו הערכה ופרגנו לנו. במהלך המפגן פנתה אליי אישה אחת ושאלה במה מדובר, אז השבתי שזו מחאה שקטה למען בעלי החיים, והיא אמרה לי – יפה מאוד! כל הכבוד! כמובן שהסברתי לה שזה למען אלו הסובלים בשקט".
בסופו של דבר, ניכר שהמחאה בהחלט הדהדה בראשם של העוברים והשבים, חרף ואולי דווקא בזכות השקט העז. על כך מוסיפה פיאמנטה כי "השקט העוצמתי ללא ספק מעביר את המסר דרך המילים החזקות והנוקבות, מהדהד ומחלחל פנימה לתודעה".

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?