רוצה להמציא ממרח חדש?

0

קרה לכם שפינטזתם על מאכל טבעוני וטעים שמעולם לא הומצא? אם כן, זו ההזדמנות שלכם להפוך את היצירתיות ואת אנינות הטעם למוצר טבעוני חדש

 

אנחנו ב-Vegazine מאמינים שטבעונים לא צריכים להתפשר על איכות וטעם האוכל שלהם, ומהמקום הזה נולד הרעיון לקיומה של התחרות בשיתוף פעולה עם חברת Nany, כדי לשמוע אתכם ולהבין אילו טעמים חסרים במגוון הטעמים הטבעונים שמסתובבים להם אי שם בחוץ. אז אם הדמיון שלכם מפותח ואתם חובבי ממרחים – זה הזמן שלכם להציע טעם לממרח חדש של חברת Nany.

איך משתתפים ובמה זוכים?

מי שיזכה בתחרות, לא רק שהטעם שלו יהפוך לממרח קבוע שיופץ בחנויות בכל רחבי הארץ, אלא הוא גם יוכל לזכות בפרס – מארז מפנק עם מוצרים טבעוניים מבית Nany. אתר Vegazine וחברת Nany חברו יחד למען מטרה זו, כדי להעניק לכם הזדמנות להמציא טעם חדש של ממרח טבעי וטבעוני, כך שאולי הרעיון שלכם יהפוך לממרח שכולם אוהבים לאכול. בין מוצריה של חברת Nany ניתן למצוא כיום 11 סוגי ממרחים טבעונים במגוון טעמים, ביניהם עגבניות מיובשות, פסטו, קרם פלפלים קלויים, קציפת ארטישוק ומחית כמהין ועוד. כל הממרחים נמכרים במעדניות ובחנויות טבע ברחבי הארץ.

בכדי להשתתף בתחרות יש לעשות Like לעמוד הפייסבוק של אתר Vegazine וכן לעמוד הפייסבוק של חברת Nany. לאחר מכן יש לרשום בתגובה לפוסט התחרות רעיון לממרח חדש ולשתף עם חברים בפייסבוק, וזהו – אתם בתחרות!

התחרות תתקיים עד לתאריך 15.8.15.

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?