שלושה ג'אנק פוד טבעוניים שיעשו לכם חיים קלים

0

עם הויתור על מוצרים מן החי, לפעמים מחפשים משהו קצת פחות בריא, יותר מושחת. פחות קינואה צ'יה וכוסמת, יותר בכיוון של שוקולד או גבינה צהובה. אז יש לנו חדשות עבורכם: גם לטבעונים מותר להתפנק ב"ג'אנק פוד" מדי פעם, לכן ריכזנו עבורכם שלושה מוצרים שיעשו לכם חיים קלים יותר

 

זה לא סוד שלפעמים מתגעגעים למאכלים הקטנים, הפשוטים, ולפעמים גם הפחות בריאים שאכלנו לפני המעבר לטבעונות. חלקנו מתגעגעים לפרוסה עם שוקולד, אחרים לטוסט שמנוני מלא גבינה צהובה, דברים שלא היו קיימים בעבר בגרסאות טבעוניות מוצלחות מספיק.

עם זאת, בעקבות המעבר ההולך וגובר לטבעונות בקרב רבים, היום כבר ניתן למצוא תחליפים ראויים, אז כן, גם קצת אוכל שבריא לנפש זה טוב לפעמים, כי עם כל האהבה לקינואה ולדומיה, לפעמים רוצים סתם כך, לחטוף משהו טעים ומושחת.

לפעמים הסלט הוא רק תירוץ

קודם כל, למי שעוד לא מכיר, הגבינות הטבעוניות של משו משו עשו היסטוריה בארץ. נכון שעד כה הושקו לא מעט גבינות טבעוניות בארץ, אבל לאחרונה הגיחה החברה והשיקה לראשונה לא רק גבינות צהובות, אלא גם גבינה מלוחה מכמה סוגים: 16% בסגנון יווני, 16% בתוספת עשבי תיבול ואפילו 5% למי שמחפש משהו טעים ומושחת אבל דל שומן. אז לכל מי שבשבילו עד המעבר לטבעונות הסלט היה רק תירוץ (לגבינה בולגרית), בהחלט מדובר בשינוי מרענן ומתבקש שלא היה בארץ עד כה. למי שתהה לגבי הטעמים של הגבינות המלוחות, הם ממש משהו-משהו.

ממרח השחר העולה בגרסתו הטבעונית לצד ממרח החלווה של חברת אחוה

ממרח השחר העולה בגרסתו הטבעונית לצד ממרח החלווה של חברת אחוה

ומה עם איזו פרוסה עם ממרח מתקתק?

נכון שאין כמו סנדוויץ' עם אבוקדו וחסה, אבל לפעמים מחפשים משהו קצת אחר, פחות בריא כמו שאומרים. בדיוק בגלל זה שמחנו לגלות את ממרח שוקולד "השחר" שמיוצר גם בגרסת פרווה טבעונית לחלוטין. מדובר בתחליף די דומה למקור, אם כי מעט פחות מוצלח, אבל חובבי שוקולד "השחר" בוודאי ישמחו לאמץ אותו לחיקם. למי שפחות בענייני השוקולד (באמת?!) ממרח החלווה של חברת "אחווה" הוא לא פחות מטעים. מדובר בממרח בטעם חלווה, כזה שנותן פתרון פשוט כשמחפשים משהו מתוק למרוח על הלחם. מלבד למריחה על הלחם, אנחנו גם חשבנו בעיקר על שילוב של שני הממרחים הללו בקינוח חורפי מושלם – עוגת שמרים שוקולד-חלווה. זו שחיתות אמיתית!

שיתוף ברשתות חברתיות

מה דעתך?